Počet položek: 0 0,- Kč / CZK
Numismatika BARON
nejen pro sběratele

Obchodní podmínky

Jsme internetovou prezentací sběratelů, kteří vám nabízí přebytky svých sbírek. Nabízíme nejen prodej, ale i výměnu, ocenění, a výkup vašich mincí a bankovek. Neprovozujeme provozovnu, ale rádi se s vámi uvidíme osobně na některé ze sběratelských burz nebo během cest po České republice.

Doprava zboží­ je u nás zajišťována Českou poštou nebo osobním odběrem:

Doprava:

  • doručení probíhá Českou poštou
  • v případě nepřítomnosti zanechá pošta adresátovi oznámení o uložení zásilky
  • uloženou zásilku na poště je možno vyzvednout do 14 dnů od doručení oznámení

Platba:

    • předem na účet prodávajícího v CZK nebo EUR (celý svět)
   
           Objednávky:

Zboží je obvykle expedováno do 14 dní od objednání a k zákazníkovi dopraveno Českou poštou.

Objednané zboží bude dodáno za cenu platnou v okamžiku objednání. I po objednání můžete objednávku telefonicky zrušit na kontaktním telefonním čísle (vztahuje se na dobu bezprostředně po objednání, tzn. do doby expedice zboží, popř. objednání zboží od našich dodavatelů).  

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího může nastat v případě, že se objednané zboží přestalo vyrábět, je dlouhodobě nedostupné, popř. nastala výrazná změna ceny objednaného zboží.

V případě, že se neúměrně prodlouží termín dodání ze strany prodávajícího, je možné od objednávky odstoupit.

V tomto případě je zákazník povinen informovat prodejce emailem nebo telefonicky.

           Dodání zboží:

Objednané zboží je dodáno na adresu zákazníka uvedenou při objednávání v internetové nabídce. Zákazník je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost vnějšího obalu či pásky, kterou je obal zalepen) dle přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Sloučení více objednávek do jedné zásilky je zpoplatněno částkou 20Kč za druhou a každou další objednávku. Maximálně je účtováno 100Kč.

Neúplnost nebo poškození zásilky je nutno neprodleně oznámit e-mailem, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat emailem prodávajícímu. Pokud je zákazníkem převzetí zásilky stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, není možné uplatnit dodatečné reklamace na neúplnost nebo poškození zásilky.

 Vrácení zboží:
Zboží objednané v internetové nabídce, dodané dopravcem a zaplacené zákazníkem je možné v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. do 14 dnů od převzetí zboží vrátit prodejci.

Odstoupit od smlouvy lze za následujících podmínek:
 

  • Doručit zboží na adresu prodejce na vlastní náklady spolu s přiloženým písemným vyjádřením zákazníka o odstoupení od smlouvy a jasně vyznačeným číslem účtu na který má být provedena úhrada za vrácené zboží. Nejlépe je nás kontaktovat předem.
  • Zboží odesílané a doručené zpět na adresu prodávajícího musí být v původním nepoškozeném obalu, nejlépe nerozbalené, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace).
  • Zboží neposílejte na dobírku, nebude převzato! Doporučujeme Vám zásilku pojistit.

V případě nedodržení některé z uvedených podmínek má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.
 
Vrácená částka bude vždy snížena o cenu dopravy, pokud tato byla účtována při objednání a dodání zboží.
 
Zboží neposílejte na dobírku, nebude převzato! Doporučujeme Vám zboží pojistit.
 
Odstoupit od smlouvy nelze v následujícím případě:
 
  • Uvedená možnost vrátit zboží v zákonné lhůtě se nevztahuje na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání! Jedná se např. o kopie bankovek, které vyrábíme na základě objednávky.

Potvrzení záruky a doklad:

Doklad o zakoupení zasíláme elektronicky. K uplatnění reklamace u nás stačí e-mailové potvrzení objednávky.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace